Rhode Island

poleć serwis drukuj

Zabawa sylwestrowa w Woonsocket

01-12-2018

Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....

Świetna muzyka, smaczne jedzenie, zadowoleni goście – tak w skrócie można podsumować zabawę sylwestrową, która odbyła się w Centrum Parafialnym przy kościele św. Stanisława Kostki w Woonsocket.

Pięknie udekorowana sala nastrajała do zabawy, a elegancko przygotowane w formie bufetu przekąski wyglądały niezwykle apetycznie. O oprawę muzyczną zadbał dj Wiesław Romanowski, który starał się tak dobierać utwory, by na parkiecie ciągle znajdowały się tańczące pary. Po udanej imprezie sylwestrowej Polonię z Woonsocket czeka kolejna zabawa, tym razem karnawałowa, która odbędzie się w sobotę 20 stycznia. Wygląda na to, że nogom nie będzie dane odpocząć od tańca! Organizatorzy zapowiadają też, że w programie zabawy przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci.

JS

wróć

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com