Rhode Island

poleć serwis drukuj

Piknik parafialny w Woonsocket już w ten weekend!

08-21-2017

Fot....
Fot....
Fot....

8. piknik parafialny w polskiej parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbędzie się już w sobotę, 26 sierpnia. Przygotowania do tego wydarzenia idą pełną parą – parafianie dokładają starań, by na uczestników czekała wystarczająca ilość smacznego, polskiego jedzenia.

Pomocą w kuchni służył nawet młody duchowny – ks. Paweł. Pierogi z serem i ziemniakami oraz z kapustą są już gotowe, oprócz nich w menu znajdą się też gołąbki i kiełbasa. Warto docenić pracę włożoną w organizację tej imprezy, a najlepszym tego wyrazem będzie obecność na pikniku.

JS

wróć

Fotorelacje

Dzień Mamy i Taty w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

12 maja uczniowie, nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie wspólnie świętowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji w sali Jana Pawła II wystawione zostało humorystyczne przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Za pomysł i realizację przedstawienia wielkie brawa należą się Sylwii Wadach-Kloczkowskiej. Po spektaklu przewidziany był poczęstunek dla dzieci i rodziców. Fot. Mariusz Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com