Rhode Island

poleć serwis drukuj

Parafianie z Woonsocket uczcili jubileusz proboszcza

07-07-2017

Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....

Proboszcz parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket ks. Dariusz Jończyk obchodził 20-lecie święceń kapłańskich.

Z tej okazji parafianie przygotowali dla niego małe przyjęcie – niespodziankę. Były balony i okolicznościowy tort, kapłanowi wręczono też bukiet czerwonych róż. W ten sposób parafianie dali wyraz swojej wdzięczności za jego duszpasterską służbę. Była to też okazja do złożenia życzeń – pomyślności i kolejnych pięknych jubileuszy.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com