Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Premier Mateusz...

Premier Mateusz Morawiecki Człowiekiem Roku

09-08-2019

Na początku września br. w Krynicy odbyła się 29. edycja Forum Ekonomicznego w Krynicy. Tym razem politycy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorców dyskutowali o kierunkach rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki. Nagrodę „Człowiek Roku Forum Ekonomicznego” odebrał w tym roku premier Mateusz Morawiecki.

Patrząc na ewolucję polskiej gospodarki możemy mieć nadzieję, że za kilkanaście lat będziemy na poziomie rozwoju gospodarczego państw Europy zachodniej – powiedział szef rządu odbierając nagrodę w Krynicy. – To, że Polska ma fenomenalny wzrost gospodarczy, zawdzięczamy uszczelnieniu przez rząd systemu podatkowego – dodał.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Przywitanie nowego proboszcza w Bazylice św. Józefa w Webster

W czerwcu br. na emeryturę przeszedł ks. prałat Antoni Czarnecki, wieloletni gospodarz Bazyliki św. Józefa w Webster. Na stanowisku proboszcza zastąpił go dotychczasowy wikariusz – ks. Grzegorz Chodkowski. W niedzielę, 8 września, po mszy św. o godz. 11:00 parafianie zorganizowali przyjęcie powitalne dla nowego proboszcza. Spotkanie odbyło się w klubie PACC w Webster i wzięło w nim udział około 200 osób. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com