Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
George F. Close....

Generał Armii Stanów Zjednoczonych George F. Close będzie gościem IV edycji Kongresu 590 w Rzeszowie

08-30-2019

W dniach 7-8 października 2019 r. w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się czwarta edycja Kongresu 590, będącego unikalnym forum wymiany doświadczeń, idei i argumentów pomiędzy przedstawicielami biznesu, świata nauki, polityki i administracji. O wyjątkowości Kongresu stanowi m.in. fakt, że patronują mu i wspierają go najważniejsze instytucje państwa polskiego, z Prezydentem RP i Prezesem Rady Ministrów na czele. W tym roku jednym z gości tego wydarzenia będzie amerykański generał George F. Close.

Obecnie, jako prezes SPECTRUM Group, generał Close pomaga tworzyć innowacyjne strategie rozwoju biznesu, budować zmotywowane i zintegrowane zespoły, stymulować wzrost wartości przedsiębiorstw działających w sektorze publicznym i prywatnym. Jego firma podejmuje współpracę z szeroką grupą klientów – od startupów po spółki z listy Fortune 500. Generał Close doradza też przedstawicielom administracji rządowej, liderom lokalnych społeczności i organizacjom międzynarodowym. Gość Kongresu 590 rozpoczął swoją, trwającą ponad 30 lat, karierę wojskową w 1974 roku, od służby w 25. Dywizji Piechoty USA. Specjalizował się w obszarach związanych ze doktryną, edukacją i szkoleniem. Jako szef realizowanego przez Departament Obrony programu Joint Vision 2020 odpowiadał za rozwój i planowanie strategiczne działań transformacyjnych połączonych sił zbrojnych USA. Przez wiele lat służył w Kolegium Połączonych Szefów Sztabów amerykańskiej armii. Na swoim koncie ma też m.in. przewodzenie grupie zadaniowej odpowiedzialnej za koordynację działań zwalczających przemyt narkotyków w regionie Ameryki Łacińskiej.

Więcej informacji o Kongresie 590 można znaleźć na www.kongres590.pl.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

Obchody Dnia Myśli Braterskiej w Hartford, CT

W tym roku harcerska brać: hufiec harcerek „Podhale” wraz z hufcem harcerzy „Warmia” 23 lutego obchodziła tradycyjne święto World Thinking Day – Dzień Myśli Braterskiej w stolicy Connecticut – Hartford. Fot. Beata Krużel

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com