Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Tematem wiodącym...

III Światowy Zjazd Lekarzy Polskich

05-28-2019

W dniach 29 maja – 1 czerwca 2019 roku w Gdańsku odbędzie się X Kongres Polonii Medycznej, połączony z III Światowym Zjazdem Lekarzy Polskich. Tematem wiodącym wydarzenia będzie „Postęp techniczny w służbie medycyny”.

Nowoczesne techniki i technologie oraz ich wpływ na spektakularny rozwój różnych dziedzin medycyny będą głównymi tematami prezentacji i dyskusji. Podczas Kongresu przewidujemy również sesje na temat etyki i deontologii w pracy lekarza, przedstawienie programów dalszego działania medycznych organizacji polonijnych oraz lekarskich pasji pozazawodowych.

Kongres Polonii to nie tylko ważne wydarzenie naukowe, ale też spotkanie integrujące i wspierające współpracę polskich lekarzy z całego świata. Jesteśmy przekonani, że ciekawe miejsca, które odwiedzą uczestnicy Kongresu, różnorodna oferta kulturalna oraz możliwość poznania atrakcji turystycznych Trójmiasta, oprócz naukowych korzyści pozostawią także dobre wspomnienia.

Miejscem sesji naukowych, obrad oraz niektórych atrakcji będzie Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. Tam też możliwe są zapisy na Kongres.

ar

wróć

Fotorelacje

„Polska Noc” w restauracji Grill 37 w Pomfret, CT

11 czerwca w restauracji Grill 37 w Pomfret, CT odbyła się kolacja będąca gratką dla miłośników polskiej kuchni. W kolejnej edycji „Polskiej Nocy” wzięło udział 100 osób. Wszystkich przybyłych serdecznie witała i zapraszała do stolików Debra Chandler, menedżer restauracji. Gościom podano m.in. gołąbki, pierogi i kiełbasę. Za menu odpowiedzialna była Jessica Aldrich, pełniąca tego wieczoru obowiązki szefa kuchni. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com