Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Do końca 2019 roku...

Orlen wkroczył na słowacki rynek

04-18-2019

Polski gigant na rynku paliw PKN Orlen otworzył swoją pierwszą stację benzynową na Słowacji. Znajduje się ona w miejscowości Malacky niedaleko granicy słowacko-czeskiej i widnieje na niej nazwa powstałej w 1953 roku marki Benzina, którą przejął Orlen. Do końca 2019 roku na Słowacji ma działać 10 stacji z logiem czerwonego konika morskiego.

Wchodzimy na nowy rynek, ale jest on nam bliski i dobrze znany pod kątem oczekiwań konsumenckich i otoczenia konkurencyjnego. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i kompetencje oraz atrakcyjna, szeroka oferta obejmująca także produkty i usługi pozapaliwowe, połączona z silną i rozpoznawalną marką, jaką jest Benzina, zapewnią nam sukces również na Słowacji – powiedział prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Dzięki stacjom w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie i teraz na Słowacji Grupa Orlen jest największą siecią stacji paliw w Europie środkowo-wschodniej.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com