Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Premier Morawiecki...

500 mln zł na obiekty sportowe

09-10-2018

– Odpowiedzieliśmy na apel, który grupa chłopców skierowała do ludzi dobrej woli – tymi słowami premier Mateusz Morawiecki decyzję o przeznaczeniu na obiekty sportowe 500 mln zł. Dzięki tej pomocy w całej Polsce powstaną nowe boiska piłkarskie, aktywne i tematyczne place zabaw czy siłownie plenerowe.

Jak mówił na osiedlowym boisku w Tychach premier Morawiecki, rządowi zależy na wspieraniu lokalnych inicjatyw, które promują kulturę fizyczną wśród młodych ludzi. – Życzę wszystkim chłopcom i dziewczętom, którzy będą grali tutaj i na innych boiskach w kraju, wiele radości i sukcesów – dodał.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

53. Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Po raz 53. w Amerykańskiej Częstochowie odbył się Polsko-Amerykański Festiwal. Festiwal tradycyjnie trwał przez pięć dni, a zabawa rozłożona była na dwa pierwsze weekendy września. W tym roku przypadło to na dni 1, 2, 3 września (Labor Day Weekend) oraz na kolejny weekend – 8 i 9 września. Tegoroczny festiwal zgromadził na terenie Sanktuarium ponad 22,000 ludzi. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com