Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Fot. prezydent.pl

Polacy najbardziej ufają prezydentowi

10-01-2017

Z sondażu CBOS wynika, że wśród polityków największym zaufaniem cieszy się prezydent Andrzej Duda. W przeprowadzonym w dniach 7-14 września br. badaniu na próbie liczącej 985 dorosłych Polaków prezydent uzyskał 74 proc. pozytywnych głosów i tylko 15 negatywnych. Na podium zaufania społecznego znaleźli się także premier Beata Szydło i Paweł Kukiz.

Premier polskiego rządu ufa 57 proc., a Kukizowi 51 proc. Polaków. Na przeciwległym biegunie znaleźli się minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, któremu nie ufa 54 proc. i przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna (49 proc.). Szefowi Nowoczesnej Ryszardowi Petru nie ufa 45 proc., a ufa 26 proc. respondentów. Lepszym wynikiem może pochwalić się prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, któremu ufa 33 proc., a nie ufa 14 proc. badanych.

opr. ar

wróć

Fotorelacje

Dzień Mamy i Taty w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

12 maja uczniowie, nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie wspólnie świętowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji w sali Jana Pawła II wystawione zostało humorystyczne przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Za pomysł i realizację przedstawienia wielkie brawa należą się Sylwii Wadach-Kloczkowskiej. Po spektaklu przewidziany był poczęstunek dla dzieci i rodziców. Fot. Mariusz Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com