Raporty specjalne

poleć serwis drukuj
Adam Kwiatkowski...

Adam Kwiatkowski zakażony koronawirusem

09-07-2020

Pod koniec sierpnia sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski poinformował opinię publiczną, że jest zakażony koronawirusem. Jak zapewnił, jego sytuacja w żaden sposób nie wpłynęła na pracę i stan zdrowia jego współpracowników. W kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy minister Kwiatkowski pełni nadzór merytoryczny nad Biurem Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą oraz Biurem Wydarzeń Krajowych.

– Po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 – miałem pewien symptom towarzyszący korona wirusowi, zaznaczam, że nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP. Otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19. Czuję się dobrze – proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie – będę Was informował, jak rozwija się sytuacja – dziękuję za wsparcie i pamięć w modlitwie – BĘDZIE DOBRZE – napisał 28 sierpnia br. na Facebooku.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Dożynki w Polskim Centrum w Clearwater

W niedzielę, 20 września, Polonia z Clearwater i okolic spotkała się w Polskim Centrum im. Jana Pawła II na tradycyjnych dożynkach. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia na salę sztandaru Polskiego Centrum oraz wniesienia dożynkowych wieńców. Uroczystemu pochodowi towarzyszył śpiew tradycyjnych dożynkowych przyśpiewek ludowych. Na scenie, przyozdobionej dekoracjami z motywami ludowymi, zaprezentowany został program artystyczny. Goście mogli liczyć również na smaczny obiad. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com