Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Fot. Archiwum WEM

Polonia wysłała ponad 3,8 mln zł w czwartym kwartale 2019 roku

10-02-2020

Emigranci pracujący za granicą nadal wysyłają pieniądze do rodzinnych krajów. W 2018 roku wartość przelewów międzynarodowych na całym świecie wyniosła ponad 689 mld dolarów, jak podaje raport Banku Światowego. Polska jest jednym z krajów, do których trafia ich najwięcej. Najnowsze dane Narodowego Banku Polskiego pokazują, że między październikiem a grudniem 2019 r. Polacy z całego świata wysłali do swoich najbliższych w Polsce łącznie ponad 3,8 mld złotych.

Powstaje zatem pytanie: dlaczego przy tak dużej liczbie przekazów pieniężnych, ludzie wciąż korzystają z firm pobierających wysokie prowizje? Nie tylko w postaci opłat za przekaz, ale również po niekorzystnym kursie walutowym. Tutaj z pomocą przychodzi Skrill Money Transfer. Użytkownicy Skrill mogą korzystać z darmowych przelewów pieniężnych ze Stanów Zjednoczonych do innych krajów, np. Polski, po jednych z najbardziej konkurencyjnych kursów.

Celem Skrill Money Transfer jest umożliwienie swoim klientom najbardziej atrakcyjnych przekazów pieniężnych, za które nie zapłacą ani grosza. Firma również dąży do tego, aby ich kurs wymiany był najbliższy krajowemu kursowi walut. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego Skrill dokłada tak wielkich starań? Ponieważ Skrill uważa, iż Polacy nie powinni przepłacać, wysyłając pieniądze do Polski, aby pomóc najbliższym. Chce także być głównym dostawcą przekazów pieniężnych wśród polskiej społeczności mieszkającej w Stanach.

Weźmy na przykład Leszka, 38-letniego malarza-remontowca z Nowego Jorku. Leszek przyjechał z Polski, aby zdobyć lepszą pracę i wspierać finansowo swoją żonę i dzieci, którzy zostali w kraju. Jak mówi: „opłacanie tak wysokich kosztów za pomoc najbliższym jest bardzo zniechęcające.”

Na szczęście Leszek niedawno odkrył przelewy pieniężne Skrill. Dzięki współpracy z polskimi bankami, Skrill może wysłać przelew bezpośrednio do dowolnego banku w Polsce. To właśnie tego typu udogodnienia pozwalają klientom Skrill, takim jak Leszek, poczuć się bliżej domu, nawet jeśli od bliskich dzielą ich tysiące kilometrów.

Leszek tak opowiada o swoim doświadczeniu:

„Dzięki Skrill mam pewność, że moje ciężko zarobione pieniądze dotrą do mojej żony i że nikt nie odliczy od tego żadnych opłat. Ponadto wysyłam przelewy po możliwie najkorzystniejszym kursie wymiany walut.”

Firma Skrill jest dumna z przynależności do Grupy PaySafe, która jest w pełni uznawana i regulowana przez FCA (Urząd Nadzoru Finansowego). Działająca od ponad 20 lat, światowa organizacja PaySafe świadczy usługi setkom tysięcy klientów i ma „doskonałą” opinię na portalu Trustpilot.

Skrill dąży do tego, aby łączyć rodziny i przyjaciół z całego świata, co oznacza, że ich usługi dostępne są w wielu krajach. Założenie konta w Skrill jest bardzo proste, a pieniądze możesz wysyłać tak często, jak tylko chcesz! Strona internetowa Skrill Money Transfer jest w języku polskim i umożliwia Ci przejęcie kontroli nad swoimi pieniędzmi oraz wiele zaoszczędzić.

A więc na co czekasz? Dlaczego masz dalej przepłacać zaniedbującym Cię bankom i innym firmom świadczącym przelewy pieniężne? Powiedz „nie” niekorzystnym kursom walutowym i opłatom karnym! Witaj w Skrill Money Transfer – z dumą obsługującą Polaków w Ameryce.

Promocja

wróć

Fotorelacje

XI Octoberfest na Polance

W niedzielę, 11 października, na Polance w Bunnell odbył się piknik – Octoberfest – zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc. Była to już 11. edycja tego biesiadnego spotkania w polonijnym gronie. Fot. Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Październik
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com