Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Wirtualną wystawę...

Wirtualna wystawa „We are – Jesteśmy” w galerii Kurier Plus

06-15-2020

„We are – Jesteśmy” to pierwszy wirtualny pokaz najnowszych prac nowojorskich artystów związanych z galerią Kuriera powstałych w czasie pandemii. Wirtualną wystawę można obejrzeć w internecie do 30 czerwca.

Swoje prace prezentują: Larissa Baldovin, Krzysztof Drabicki, Jerzy Kubina, Wojciech Kubik, Ryszard Semko, Valerie Sokolova, Beata Szpura, Arthur C. Skowron i Janusz Skowron (kurator wystawy).

„Jesteśmy” – tak zatytułowali swą pierwszą, wirtualną wystawę artyści zaprzyjaźnieni z Kurierem Plus. Wcześniej wielokrotnie wystawiali swoje prace w naszej galerii. Teraz muszą się stosować do zasad, które narzucił światu koronawirus, ale ciągle malują, rysują, fotografują. Uchylamy drzwi ich wirtualnych pracowni. Zapraszamy: oglądajcie, przeżywajcie, komentujcie. Pomysłodawcą i kuratorem wystawy jest Janusz Skowron – mówi Zofia Kłopotowska, Kurier Plus.

Link do wystawy: https://youtu.be/g2JmG5cIfUU.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com