Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Fot. Radio Rampa

LOT oferuje bezpłatną zmianę dat podróży ze względu na koronawirusa

03-12-2020

W piątek, 6 marca, Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że „wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, począwszy od 6 marca, wprowadzają bezpłatną możliwość odłożenia i zmiany daty podróży dla pasażerów posiadających bilety LOT wykupione w taryfach indywidualnych”. Co to oznacza w praktyce?

Oto najważniejsze widomości z treści komunikatu – aby skorzystać z tej opcji, należy skontaktować się z biurem podróży, w którym wykupiony został bilet lub bezpośrednio z PLL LOT.

Pasażer posiadający bilet LOT (080-) zakupiony przed lub w dniu 31 marca 2020 r., ważny na podróże od 6 marca do 24 kwietnia, bez względu na jego trasę, ma możliwość dokonania jednorazowej bezpłatnej zmiany daty podróży na loty do 31 grudnia 2020 r., pod warunkiem zachowania tej samej trasy i klasy rezerwacyjnej. Zmiana musi być dokonana przed oryginalną datą wylotu.

Zmiana daty podróży

Bezpłatna zmiana daty podróży może odbyć się pod warunkiem zachowania tej samej trasy i klasy rezerwacyjnej, która została użyta w oryginalnym bilecie pasażera. Jeżeli pasażer wybierze rejs i datę, w której oryginalna klasa rezerwacyjna nie jest dostępna, konieczne będzie uregulowanie różnicy wynikającej z aktualnie dostępnej taryfy.

Opłaty za zmianę rezerwacji są zniesione. Zasady mają jednakowe zastosowanie do wszystkich rodzajów taryf indywidualnych w PLL LOT. Zmiana daty podróży powinna być każdorazowo traktowana jako zmiana na życzenie pasażera (voluntary).

Zwrot biletu

W przypadku, gdy pasażer nie chce skorzystać z możliwości bezpłatnej zmiany daty podróży, ewentualny zwrot biletu może zostać dokonany jedynie w zgodzie z zastosowanymi warunkami taryf użytych w oryginalnym bilecie.

Zmiana trasy

Zmiana trasy jest niedozwolona.

Polskie Linie Lotnicze LOT zastrzegają sobie prawo zmiany lub anulowania powyższej promocji w dowolnym momencie.

Radio Rampa

wróć
~anna
2020-03-22 10:42:36
Zgłoś do moderacji
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.xlove.com.pl

Fotorelacje

Ostatnie pożegnanie o. Lucjusza Tyrasińskiego w Amerykańskiej Częstochowie

Czasami ciężko sobie wyobrazić konkretne miejsca bez osób, które je tworzyły albo były niemalże dożywotnio wpisane w ich rozwój. W taki sposób z pewnością w historii Amerykańskiej Częstochowy zapisał się o. Lucjusz Tyrasiński, kapłan-zakonnik, były przeor, prowincjał, dyrektor Sanktuarium oraz budowniczy tego świętego miejsca na ziemi amerykańskiej. Ojciec Lucjusz odszedł do Domu Ojca 9 marca 2020 r. Fot. Ryszard Dziedzic, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE, o. Marcin Mikulski OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com