Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Sprawy paszportowe...

Zbliżają się dyżury konsularne w Doylestown, Filadelfii, Hartford i Worcester

02-10-2019

W lutym 2019 roku Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku rozpocznie realizację wiosennej serii dyżurów konsularnych. Odbędą się one w Filadelfii, PA (22-23 lutego), Hartford, CT (15-16 marca), Doylestown, PA (22-23 marca) i Worcester, MA (5-6 kwietnia).

Jak informuje konsulat, godziny i miejsce dyżuru oraz numer telefonu, pod którym należy się zapisać, będą opublikowane stronie internetowej placówki na dwa tygodnie przed każdym z dyżurów.

Warto pamiętać, że rejestrację osób zainteresowanych udziałem w dyżurach, pod wskazanym numerem telefonu, prowadzi wyłącznie Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku. Rejestracja jest prowadzona od momentu ukazania się ogłoszenia do wyczerpania dostępnych miejsc.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com