Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Polish Talent...

Polish Talent Support – konkurs dla młodych i zdolnych Polaków mieszkających poza granicami kraju

02-10-2019

Polish Talent Support to projekt stworzony przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. Inicjatywa powstała z myślą o młodych i zdolnych Polakach, mieszkających poza granicami Polski.

Krakowskie Szkoły Artystyczne to placówka, w ramach której działają: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Aktorska SPOT, Szkoła Wnętrz i może się poszczycić 20-letnią historią i wieloma międzynarodowymi sukcesami. Od 7 lat jest organizatorem Cracow Fashion Week.

Projekt Polish Talent Support ma na celu promocję i wsparcie utalentowanych w dziedzinie mody, fotografii i aktorstwa Polaków – zarówno osób już uznanych, jak i tych dopiero zdobywających międzynarodowy rozgłos. W konkursie brać może udział każda osoba polskiego pochodzenia, która posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej w dowolnym kraju oraz mieszka na stałe poza granicami Polski. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wiek uczestników. Udział w konkursie jest bezpłatny. Do wygrania są m.in. roczne oraz semestralne stypendia w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 kwietnia 2019 r.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.polishtalentsupport.com.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com