Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj

Konkurs „100 zdjęć na 100 lat” na Twitterze i Instagramie

02-06-2019

Ludzie, sport, kuchnia, kultura, a może coś zupełnie innego? Pokaż, co dla Ciebie najlepiej obrazuje relacje polsko-amerykańskie i weź udział w konkursie Ambasady RP w Waszyngtonie „100 zdjęć na 100 lat” na Twitterze i Instagramie.

Do wygrania jest atrakcyjny sprzęt elektroniczny: iPad Pro, iPad touch, głośniki Beats Pill oraz nagrody-niespodzianki. Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na profilach obu ambasad.

 Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zrób zdjęcie, które Twoim zdaniem najlepiej zobrazuje relacje polsko-amerykańskie .
  • Umieść zdjęcie z krótkim opisem w języku polskim lub angielskim na Twitterze lub Instagramie, używając hashtagu: #PLUS100Together i #100LatPLiUSA.

 Konkurs trwa od 30 stycznia do 15 lutego 2019 r. Jury złożone z polskich i amerykańskich dyplomatów wybierze najbardziej kreatywne zdjęcia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 marca. Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat i mieszkać na terenie Stanów Zjednoczonych lub Polski.

wem

wróć

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com