Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
na portalu...

Ruszył portal polanddaily.com

12-01-2018

5 listopada br. ruszył nowy, anglojęzyczny portal Poland Daily – adresowany do szerokiego grona odbiorców z całego świata zainteresowanych Polską. Obok dużej porcji materiałów video, codziennie uaktualniany serwis informacyjny zawiera również najświeższe informacje z Polski, a także regionu środkowoeuropejskiego (dział NEWS), wiadomości z dziedziny kultury i historii (CULTURE & HISTORY) i informacje o wydarzeniach gospodarczych (BUSINESS) oraz o związanych z Polską wydarzeniach kulturalnych i społecznych na całym świecie (EVENTS).

Ponadto portal www.polanddaily.com będzie na bieżąco prezentować międzynarodową blogosferę i internautów zafascynowanych Polską i jej dziedzictwem (YOUTUBERS ON POLAND). Portal współtworzą dziennikarze z Polski, Wielkiej Brytanii, Tajwanu i USA. Redaktorem naczelnym portalu jest Iwo Bender. Właścicielem portalu jest nowo powstała spółka „Poland Daily” związana z Telewizją Republika.

wem

wróć

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com