Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj

Oglądaj Mistrzostwa Świata Rosja 2018 ze Sling TV i Dish Network – rozmowa z Rafałem Stykowskim

06-07-2018

Doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników piłki nożnej: już od 14 czerwca czekają nas ogromne emocje związane z mundialem i oczywiście udziałem polskiej drużyny na tych zawodach, a dzięki Sling TV będzie można zobaczyć wszystkie mecze na żywo i z polskim komentarzem!

Jak doskonale wiemy – Polacy to najlepsi kibice na świecie i już na samą myśl o mistrzostwach świata w piłce nożnej zaczyna nam mocniej bić serce. Czy to prawda, że tegoroczny mundial będzie można obejrzeć na Sling TV?

Tak, telewizja Sling, część potężnej amerykańskiej firmy Dish Network, nabyła prawa do transmisji mistrzostw świata w Rosji, ale to nie koniec dobrych wiadomości. Z telewizją Sling wszystkie mecze będzie można obejrzeć po polsku! Na okres mistrzostw telewizja Sling uruchamia specjalny kanał, który będzie nadawał wszystkie mecze. Osoby, które już wcześniej kupiły telewizję Sling, a dokładnie Polish Mozaic Pack, również będą mogły oglądać mistrzostwa świata – Sling automatycznie doda im specjalny kanał z piłką nożną. Mundial obejrzą również posiadacze Dish Network, którzy zamówili Polish Super Pack. A więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko kibicować biało-czerwonym i wierzyć, że dojdą wysoko. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć ich w wielkim finale.

Jak wspomniałeś wcześniej, telewizja Sling jest częścią Dish Network?

Telewizja Sling to młodsza siostra Dish Network, a więc jest to w 100% legalna telewizja. Tym różni się od Dish Network, że nie wymaga instalacji anteny. Na Sling TV możesz oglądać swoje ulubione programy wszędzie tam, gdzie chcesz i na dowolnym urządzeniu – telefonie, tablecie, laptopie i oczywiście w telewizorze.

Różnica czasowa, która jest pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi, zdecydowanie utrudnia nam kibicowanie. Rozumiem, że użytkownicy Sling TV nie będą mieć tego problemu?

Sling TV jest „przenośną” telewizją, którą, jak już wspomniałem, można oglądać w dowolnym miejscu. Wychodząc do pracy wystarczy pamiętać, aby zabrać ze sobą telefon lub tablet i oczywiście upewnić się, że działa nam internet. To najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby oglądać nie tylko mecze piłki nożnej, ale także inne programy, które oferuje telewizja Sling.

Skoro wspomniałeś o innych programach – co można znaleźć w ofercie telewizji Sling?

Każdy, kto zdecyduje się na zakup telewizji Sling, może wybrać dwa polskie pakiety: podstawowy, który zawiera między innymi takie kanały jak iTVN, Polsat1, TVN24, Disco Polo Music czy telewizję Republika. Druga opcja to pakiet rozszerzony, tzw. Polish Mozaic Pack, który oprócz kanałów z pakietu podstawowego został rozszerzony o kanały z filmami, muzyką i oczywiście sportowe. I tutaj chciałem wspomnieć o promocji, jaką oferuje Sling. Cena pakietu podstawowego to koszt $20 miesięcznie, zaś za pakiet rozszerzony klient płaci $30. W momencie, kiedy ktoś zdecyduje się na zakup pakietu rozszerzonego, warto pomyśleć o zakupie na 12 miesięcy. Płacąc za rok z góry można zaoszczędzić $120 i jeszcze dodatkowo klient otrzymuje urządzenie, które pozwala oglądać telewizję na dwóch odbiornikach w tym samym czasie. Mówiąc krótko, w cenie pakietu podstawowego klient otrzymuje pakiet rozszerzony i właśnie posiadanie tego pakietu pozwala na obejrzenie mistrzostwa świata.

Jakie wymagania należy spełniać, aby móc korzystać ze Sling TV?

Telewizja Sling to telewizja najnowszej generacji. Można ją oglądać na dowolnym urządzeniu, czyli nie tylko na telewizorze, ale także na telefonie, tablecie czy laptopie. Warunek, który musi być spełniony, to posiadanie internetu. Nie musi to być bardzo szybki internet, aczkolwiek im szybszy, tym – wiadomo – lepiej odbiera Sling TV. Dla osób, które cenią sobie komfort domowego zacisza i lubią oglądać ulubione programy na dużym ekranie, polecamy zakup specjalnej skrzynki, która zostanie podłączona do telewizora i internetu. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że instalacja Sling TV jest bardzo prosta, a instrukcja dołączona do odbiornika jest w języku polskim. Informacje o instalacji można także znaleźć na stronie www.slingpol.com, na której znajduje się specjalny filmik z instrukcją obsługi. Instalacja telewizji Sling nie wymaga udziału osób trzecich. Wystarczy, że kupisz odbiornik i zadzwonisz pod numer 1-888-83POLTV (76588) – tam założą ci konto, podłączasz odbiornik do telewizora i już możesz cieszysz się polską telewizją w swoim domu!

Na polonijnym rynku było i wciąż jest wiele telewizji oferujących swoje usługi. Zdarza się, że po jakimś czasie słuch o nich ginie, a klienci zostają z odbiornikami, które przestały działać. Jaka jest gwarancja, że tak nie będzie w tym przypadku?

Telewizja Sling jest w 100% legalną telewizją. Jest to część Dish Network, który od wielu lat istnieje na rynku amerykańskim i świadczy swoje usługi także dla Polonii. Sling TV nie zniknie z dnia na dzień, nie znikną też nagle z niego niektóre programy, a wręcz przeciwnie – już wkrótce oferta Sling TV wzbogaci się o kolejne programy.

Mistrzostwa świata coraz bliżej – gdzie zatem można kupić telewizję Sling?

Dokładne informacje o lokalizacjach, gdzie można kupić skrzynki, znajdują się na materiałach promocyjnych. Szczegółowe informacje można także uzyskać, dzwoniąc na infolinię – oczywiście obsługa jest także w języku polskim. Zapamiętajcie ten numer – 1-888-83POLTV (76588)! Zapraszam do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata. Zamów już dziś telewizję Sling i oglądaj wszystkie mecze z polskim komentarzem w dowolnym miejscu, na ulubionym urządzeniu.

Dziękujemy!

Promocja

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com