Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Rehasport to jedyna...

Po zdrowie do… Polski!

05-25-2018

Jedna z najlepszych klinik ortopedycznych na świecie uruchamia właśnie pierwszą rundę oferty Global Patient skierowaną do obywateli USA. Obejmuje ona nie tylko operacje wykonywane przez najwybitniejszych europejskich lekarzy, ale także diagnostykę, przygotowanie do zabiegu, organizację podróży, opiekę na miejscu i późniejszą rehabilitację. To poziom mistrzów olimpijskich.

Wielu z nas prędzej czy później boryka się z problemami z narządem ruchu. Kręgosłup, kolana, biodra, barki czy nadgarstki są z wiekiem coraz bardziej podatne na urazy. Jeśli dolegliwości narastają powoli, często odkładamy leczenie na później. To nie pomaga naszym stawom.

Nie pomaga im również amerykański system opieki medycznej, w którym ceny za operacje są wielokrotnie wyższe niż gdziekolwiek na świecie, a prywatne ubezpieczenia zdrowotne są bardzo drogie. Nawet jeśli je mamy, bardzo często „co-payment” lub inne klauzule polisy powodują, że niechętnie decydujemy się na operację za kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej Amerykanów szuka usług medycznych za granicą. Tu jednak pojawiają się inne problemy. Po pierwsze, trudno jest wybrać zagraniczną klinikę, nie znając jej jakości. Wszystkie twierdzą, że są najlepsze. Po drugie, po operacji za granicą wracamy do USA i pojawia się pytanie: co dalej? Co z rehabilitacją? Co powie na to nasz lekarz rodzinny? Do kogo zwrócimy się w razie komplikacji? Przecież nie polecimy z powrotem, a miejscowi lekarze nie mają kontaktu z tymi, którzy operowali.

Jest rozwiązanie. Nowe! Jedna z najlepszych klinik ortopedycznych na świecie uruchamia właśnie pierwszą rundę oferty Global Patient skierowanej do obywateli USA. Ta oferta jest na rynku absolutną nowością i łączy najlepsze elementy turystyki medycznej, eliminując jednocześnie jej ryzyka.

Oferta obejmuje nie tylko operacje wykonywane przez najwybitniejszych lekarzy, ale także diagnostykę, przygotowanie do zabiegu, organizację podróży, opiekę na miejscu i późniejszą rehabilitację. Wszystko to po to, żebyśmy wiedzieli, że zespół lekarzy zajmuje się naszą sprawą od A do Z, zarówno przed operacją, jak i w trakcie podróży do Polski i później, po powrocie do domu.

Poziom medyczny Rehasport olśnił nawet najbardziej wymagające gremia. To jedyna polska sieć klinik akredytowana jako FIFA Medical Centre of Excellence. Na świecie jest tylko ok. 40 takich klinik, w USA – tylko trzy, w Polsce – tylko jedna. Reprezentują najwyższy poziom medyczny, bardzo szczegółowo analizowany przez FIFA. Naprawiają w końcu najdroższe stawy: kolana, barki czy nadgarstki światowych gwiazd sportu. Nie mogą pozwolić sobie na błędy.

Ta klinika, która leczyła mistrzów olimpijskich jak Tomasz Majewski czy najlepszych światowych piłkarzy jak Robert Lewandowski, otwiera właśnie program całościowej opieki nad pacjentem amerykańskim.


Z uwagi na różnice kosztów między Polską i USA udało się w tej ofercie połączyć najwyższą światową jakość medyczną z bardzo przystępną ceną, dużo niższą niż oferują nawet przeciętne kliniki w USA lub w Azji czy Ameryce Łacińskiej.

A pamiętajmy, że Rehasport Clinic to nie jest przeciętna klinika. To poziom elitarny, poziom mistrzów olimpijskich! Dlatego odsetek operacji ponownych, który mówi o ryzyku powikłań, jest w Rehasport Clinic niższy niż w najlepszym szpitalu ortopedycznym w USA.

Właśnie zaczyna się nabór pacjentów na pierwszą rundę programu. Oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców stanów Nowy Jork, Pensylwania, Connecticut i New Jersey.

Taka kombinacja ceny i jakości zdarza się na świecie bardzo rzadko. Polska ma po prostu szczęście do wybitnych lekarzy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z oddziałem Rehasport Clinic w Nowym Jorku.

Promocja


Kontakt: Dr Marek Banczyk, Global Operations Manager
Mobile: 646-410-6604/ E-mail: marek.banczyk@rehasport.pl
335 Madison Ave, 4th Floor, New York, NY 10017, USA

wróć

Fotorelacje

Polonijny Dzień Dwujęzyczności w Bostonie

W niedzielę, 21 października, w sali Jana Pawła II w południowym Bostonie odbyły się obchody Polonijnego Dnia Dwujęzyczności. Program wydarzenia był bardzo zróżnicowany i przewidywał wiele atrakcji, między innymi występy artystyczne, ciekawe spotkania i pokazy. Organizatorką imprezy była Sylwia Wadach-Kloczkowska. Fot. Barbara Bilińska Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Październik
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
10-25-2018
Wykład Julie Roberts Szczepankiewicz w Bibliotece Publicznej w Chicopee
10-26-2018
Halloween w klubie PACC w Webster
10-27-2018
Halloween w Klubie Polonez
10-27-2018
Halloween w Parku Piłsudskiego w Holyoke
10-27-2018
Kostiumowa zabawa Halloween w Klubie Polonia, Inc. w St Petersburg
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com