Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Rehasport to jedyna...

Po zdrowie do… Polski!

05-25-2018

Jedna z najlepszych klinik ortopedycznych na świecie uruchamia właśnie pierwszą rundę oferty Global Patient skierowaną do obywateli USA. Obejmuje ona nie tylko operacje wykonywane przez najwybitniejszych europejskich lekarzy, ale także diagnostykę, przygotowanie do zabiegu, organizację podróży, opiekę na miejscu i późniejszą rehabilitację. To poziom mistrzów olimpijskich.

Wielu z nas prędzej czy później boryka się z problemami z narządem ruchu. Kręgosłup, kolana, biodra, barki czy nadgarstki są z wiekiem coraz bardziej podatne na urazy. Jeśli dolegliwości narastają powoli, często odkładamy leczenie na później. To nie pomaga naszym stawom.

Nie pomaga im również amerykański system opieki medycznej, w którym ceny za operacje są wielokrotnie wyższe niż gdziekolwiek na świecie, a prywatne ubezpieczenia zdrowotne są bardzo drogie. Nawet jeśli je mamy, bardzo często „co-payment” lub inne klauzule polisy powodują, że niechętnie decydujemy się na operację za kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej Amerykanów szuka usług medycznych za granicą. Tu jednak pojawiają się inne problemy. Po pierwsze, trudno jest wybrać zagraniczną klinikę, nie znając jej jakości. Wszystkie twierdzą, że są najlepsze. Po drugie, po operacji za granicą wracamy do USA i pojawia się pytanie: co dalej? Co z rehabilitacją? Co powie na to nasz lekarz rodzinny? Do kogo zwrócimy się w razie komplikacji? Przecież nie polecimy z powrotem, a miejscowi lekarze nie mają kontaktu z tymi, którzy operowali.

Jest rozwiązanie. Nowe! Jedna z najlepszych klinik ortopedycznych na świecie uruchamia właśnie pierwszą rundę oferty Global Patient skierowanej do obywateli USA. Ta oferta jest na rynku absolutną nowością i łączy najlepsze elementy turystyki medycznej, eliminując jednocześnie jej ryzyka.

Oferta obejmuje nie tylko operacje wykonywane przez najwybitniejszych lekarzy, ale także diagnostykę, przygotowanie do zabiegu, organizację podróży, opiekę na miejscu i późniejszą rehabilitację. Wszystko to po to, żebyśmy wiedzieli, że zespół lekarzy zajmuje się naszą sprawą od A do Z, zarówno przed operacją, jak i w trakcie podróży do Polski i później, po powrocie do domu.

Poziom medyczny Rehasport olśnił nawet najbardziej wymagające gremia. To jedyna polska sieć klinik akredytowana jako FIFA Medical Centre of Excellence. Na świecie jest tylko ok. 40 takich klinik, w USA – tylko trzy, w Polsce – tylko jedna. Reprezentują najwyższy poziom medyczny, bardzo szczegółowo analizowany przez FIFA. Naprawiają w końcu najdroższe stawy: kolana, barki czy nadgarstki światowych gwiazd sportu. Nie mogą pozwolić sobie na błędy.

Ta klinika, która leczyła mistrzów olimpijskich jak Tomasz Majewski czy najlepszych światowych piłkarzy jak Robert Lewandowski, otwiera właśnie program całościowej opieki nad pacjentem amerykańskim.


Z uwagi na różnice kosztów między Polską i USA udało się w tej ofercie połączyć najwyższą światową jakość medyczną z bardzo przystępną ceną, dużo niższą niż oferują nawet przeciętne kliniki w USA lub w Azji czy Ameryce Łacińskiej.

A pamiętajmy, że Rehasport Clinic to nie jest przeciętna klinika. To poziom elitarny, poziom mistrzów olimpijskich! Dlatego odsetek operacji ponownych, który mówi o ryzyku powikłań, jest w Rehasport Clinic niższy niż w najlepszym szpitalu ortopedycznym w USA.

Właśnie zaczyna się nabór pacjentów na pierwszą rundę programu. Oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców stanów Nowy Jork, Pensylwania, Connecticut i New Jersey.

Taka kombinacja ceny i jakości zdarza się na świecie bardzo rzadko. Polska ma po prostu szczęście do wybitnych lekarzy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z oddziałem Rehasport Clinic w Nowym Jorku.

Promocja


Kontakt: Dr Marek Banczyk, Global Operations Manager
Mobile: 646-410-6604/ E-mail: marek.banczyk@rehasport.pl
335 Madison Ave, 4th Floor, New York, NY 10017, USA

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com