Polonia w Ameryce

poleć serwis drukuj
Pieniądze do Polski...

Nowość w ofercie US Money Express: przekazy do Polski przez internet

12-22-2017

US Money Express to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polonijnych firm działających w USA. Od niemal 25 lat pomaga dziesiątkom tysięcy rodaków nie tylko w Stanach Zjednoczonych wysyłać pieniądze do Polski. To właśnie dzięki US Money Express strumień dolarów zasilających co roku Polską gospodarkę płynie niezakłócony przez ponad dwie dekady. Kilka tygodni temu firma US Money Express z rozmachem wykonała kolejny milowy krok w przód uruchamiając możliwość szybkiego i wygodnego wysyłania pieniędzy do Polski i nie tylko przez internet. O tym wymiarze działalności firmy US Money Express „Biały Orzeł” rozmawia z Łukaszem Dudką – koordynatorem marketingu tej firmy.

US Money Express to jedna z największych polonijnych instytucji finansowych w USA.

Nie tylko w USA. Firma powstała w Chicago niemal 25 lat temu i od tego czasu nie przestaje się dynamicznie rozwijać. W 2002 roku US Money Express przejęła Pekao Trading Corporation – przedsiębiorstwo, które od dziesięcioleci przesyłało do Polski nie tylko pieniądze. W 2006 roku w Londynie powstała siostrzana do US Money Express firma – Global Money Express świadcząca usługi Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii. 2 lata później US Money Express pojawił się na rynku kanadyjskim. Dziś US Money Express to rzeczywiście jedna z większych finansowych instytucji polonijnych w USA. Z świetnie rozwiniętą siecią agentów oraz zapleczem złożonym z renomowanych partnerów w Polsce: począwszy od banku PKO BP, skończywszy na Poczcie Polskiej.

Uruchomienie przekazów realizowanych przez internet to kolejny krok w rozwoju firmy?

Tak. Coraz więcej aspektów naszego życia przenosi się do cyberprzestrzeni. Robimy tam zakupy, komunikujemy się z najbliższymi, załatwiamy sprawy urzędowe i tak dalej. Czas zacząć wysyłać przez internet pieniądze do naszych bliskich w Polsce.

Dlaczego US Money Express tak długo zwlekał z wprowadzeniem tej internetowej gałęzi swojej działalności?

Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów. Technologia umożliwiająca wysyłanie dolarów do Polski jest dostępna od wielu lat. My chcieliśmy dołożyć wszelkich starań, żeby w momencie, kiedy umożliwimy państwu możliwość realizowania przekazów online, nasz system był jak najbardziej dopracowany i bezpieczny.

Na pewno wielu Polonusów ma spore wątpliwości, co do bezpieczeństwa transakcji realizowanych online.

Bardzo słusznie. Co i rusz słyszymy o atakach hakerów i wycieku takich czy innych danych. Pragnę Państwa zapewnić, że systemy zabezpieczeń, z których korzysta US Money Express, należą do ścisłej światowej czołówki. Nasi programiści odwalili kawał dobrej roboty starając się zapewnić stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa danych i pieniędzy, które powierzają nam nasi klienci. Kładziemy tutaj na szalę naszą renomę budowaną przez 25 lat.

Przejdźmy w takim razie do konkretów. W jaki sposób klienci US Money Express mogą wysłać swoje ciężko zarobione pieniądze do Polski?

Zapraszamy naszych klientów na nową stronę internetową: www.dolarydokraju.com. Sam proces wysyłania pieniędzy jest bardzo prosty i intuicyjny. Każda osoba, która po raz pierwszy skorzysta ze strony dolarydokraju.com, zostanie poproszona o rejestrację w naszym systemie. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo wykonywanych transakcji oraz usprawnić wysyłanie przyszłych przekazów. Po rejestracji sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Klienci wprowadzają swoje dane, dane odbiorcy, wybierają rodzaj przekazu, który chcą wykonać, kwotę oraz wybierają formę płatności i po sprawie. Całość zajmuje dosłownie kilka minut.

Jednym z największych atutów firmy US Money Express jest mnogość oferowanych przez was usług. Czy wszystkie rodzaje przekazów można realizować przez internet, na dolarydokraju.com?

Oczywiście. Najpopularniejsze są ciągle przekazy gotówkowe, odbierane w Polsce w dolarach w wybranym oddziale Banku PKO Bank Polski oraz w złotówkach w dowolnym urzędzie pocztowym. Nasi klienci mogą również wysyłać pieniądze w formie przelewu na dowolne konto bankowe w Polsce, pod warunkiem, że ten rachunek bankowy jest prowadzony w dolarach, złotówkach lub Euro. Co ciekawe, przekazy w euro można wysyłać przez US Money Express nie tylko do Polski, ale i do kilkudziesięciu innych państw. Pragnę również zapewnić, że kurs wymiany dolarów na złotówki jest w US Money Express zawsze najlepszy, w porównaniu z kursami oferowanymi przez konkurencję.

A dostawa gotówki do domu odbiorcy?

Ta forma przekazów jest oferowana w Stanach Zjednoczonych wyłącznie przez firmę US Money Express i mam dla Państwa dobre wieści: można ją realizować przez internet. Dzięki tej usłudze wysyłane przez naszych klientów pieniądze mogą trafić w gotówce, w złotówkach pod dowolny adres w Polsce, nawet do najmniejszej miejscowości. Takie przekazy można oczywiście wysyłać na www.dolarydokraju.com.

Zapytam jeszcze o formy płatności akceptowane na dolarydokraju.com.

W tej chwili nasi klienci mogą płacić za przekazy kartami debetowymi i kredytowymi lub bezpośrednio z konta bankowego. Korzystając z okazji zwrócę się tutaj bezpośrednio do naszych klientów wysyłających pieniądze do Polski na dolarydokraju.com – zachęcam do płacenia za przekazy kartą debetową. Uda się wtedy Państwu uniknąć dodatkowych opłat, które nakładają na was dostawcy kart kredytowych.

A co z agentami US Money Express? Mam nadzieję, że firma nie zapomni o przekazach realizowanych u waszych agentów?

W żadnym wypadku! Ta sieć agentów, o której wspomniałem na początku naszej rozmowy, to ciągle najważniejsza forma naszego kontaktu z klientami. Agenci US Money Express oferują najwyższą jakość obsługi klienta. Zawsze pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania naszych klientów, oczywiście w języku polskim. Podczas gdy większość firm rezygnuje z kontaktu „twarzą w twarz” z klientem i funduje nam automatycznych asystentów, my stawiamy na bezpośredni kontakt z naszym klientem.

Opcja wysyłania pieniędzy przez internet została stworzona przede wszystkim z myślą o osobach, które mieszkają daleko od któregokolwiek z naszych agentów lub które muszą szybko wysłać swój przekaz. Wizyta na www.dolarydokraju.com potrwa co najwyżej kilka minut i pieniądze będą w drodze do naszych bliskich w Polsce.

Niezależnie od tego, czy nasi klienci wysyłają pieniądze u któregoś z naszych agentów, czy na naszej nowej stronie internetowej, mogą być pewni, że ich pieniądze błyskawicznie dotrą do Polski i że US Money Express zawsze zagwarantuje im pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i najniższą cenę.

Promocja

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com