Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Doroczna loteria w parafii Holy Cross w New Britain

07-13-19   
Adres: 31 Biruta St.
Miasto: New Britain
Stan: Connecticut
Udział: Płatny
Koszt udziału: $200/$5

Doroczna loteria w parafii Holy Cross w New Britain (31 Biruta St.). Bilety na loterię, w której do wygrania jest samochód marki BMW można nabyć w biurze parafialnym w cenie $200. Bilety na drugą loterię, w której do wygrania są nagrody pieniężne, są do nabycia w cenie $5. Losowanie 13 i 14 lipca. Informacje: www.holycrosschurchnb.org.

 wstecz

Fotorelacje

W świecie zabawek Amato’s Toy and Hobby w New Britain, CT

Najpierw było marzenie, które przerodziło się w pasję. Połączenie pasji i ciężkiej pracy zaowocowało sukcesem. Amato’s Toy and Hobby to spełniony amerykański sen czterech pokoleń rodziny Amato i miejsce, które na stałe wpisało się w lokalny krajobraz New Britain. Wkrótce obchodzone będzie 80-lecie istnienia sklepu, między półkami którego każdy może przenieść się na chwilę do dziecięcych lat. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com