Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Doroczna loteria w parafii Holy Cross w New Britain

07-13-19   
Adres: 31 Biruta St.
Miasto: New Britain
Stan: Connecticut
Udział: Płatny
Koszt udziału: $200/$5

Doroczna loteria w parafii Holy Cross w New Britain (31 Biruta St.). Bilety na loterię, w której do wygrania jest samochód marki BMW można nabyć w biurze parafialnym w cenie $200. Bilety na drugą loterię, w której do wygrania są nagrody pieniężne, są do nabycia w cenie $5. Losowanie 13 i 14 lipca. Informacje: www.holycrosschurchnb.org.

 wstecz

Fotorelacje

Pasowanie w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

2 listopada w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie odbyła się ceremonia pasowania na ucznia. Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, które rozpoczyna swoją szkolną przygodę – dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę. Tegoroczni pierwszoklasiści w bostońskiej szkole zostali powitani niezwykle ciepło. Przejęci pierwszoklasiści ślubowali sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków. Fot. M. Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com