Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Akademia z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Orlando

11-10-19   4:00 pm
Miejsce: Sala parafialna przy kościele św. Józefa
Adres: 1501 N. Alafaya Trail, Orlando, FL
Miasto: Orlando
Stan: Floryda
Udział: Bezpłatny

Polonia Orlando zaprasza na akademię z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej przy kościele św. Józefa (1501 N. Alafaya Trail, Orlando, FL). W programie: prezentacja historyczna, polskie pieśni patriotyczne, poezja, tańce dzieci i dorosłych. Początek o godz. 4:00 pm.

 wstecz

Fotorelacje

Listopadowe uroczystości w Amerykańskiej Częstochowie

Główne uroczystości w intencji zmarłych odbyły się w tym roku w niedzielę, 3 listopada. Tysiące wiernych w tym dniu nawiedziło Sanktuarium w Doylestown, uczestnicząc w mszach świętych, przystępując do sakramentu pojednania oraz modląc się nad grobami swoich bliskich. Głównej mszy świętej o godz. 12:30 pm przewodniczył o. Jan Michalak, podprzeor klasztoru. Fot. Grzegorz Tymiński

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com