Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

„Walentynki z Muzyką i Poezją” w Linden

02-14-19   7:30 pm
Adres: 131 Edgar Rd, Linden, NJ
Miasto: Linden
Stan: New Jersey
Udział: Bezpłatny
Kontakt: 908-602-8598

Biblioteka Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Karola Wojtyły przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Linden, NJ (131 Edgar Rd, Linden, NJ) serdecznie zaprasza na „Walentynki z Muzyką i Poezją”. Początek spotkania o godz. 19:30. Wstęp wolny. Przyjdź i spędź z nami miły walentynkowy wieczór. Mile widziany czerwony akcent w ubiorze. W programie: poezja Krystyny Budner-Ryszkowicz oraz znanych poetów polskich: Adama Asnyka, Wisławy Szymborskiej i innych. Oprawa muzyczna: Alicia Bird. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 908-602-8598. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa w tym wieczorze.


wstecz

Fotorelacje

Wielki Piknik Przyjaźni dla 5-letniego Dawidka

W sobotę, 29 czerwca, w Quartette Club przy 225 Wooster Street w New Britain odbyła się impreza charytatywna pod hasłem „Wielki Piknik Przyjaźni”. O muzykę na żywo zadbały zespoły WindStar i Gypsy Dream. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, dmuchany zamek i lody. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na polskie jedzenie, odbyła się też loteria fantowa. Polonia okazała szczodrość – udało się zebrać 14,500 dolarów. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com