Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

„Walentynki z Muzyką i Poezją” w Linden

02-14-19   7:30 pm
Adres: 131 Edgar Rd, Linden, NJ
Miasto: Linden
Stan: New Jersey
Udział: Bezpłatny
Kontakt: 908-602-8598

Biblioteka Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Karola Wojtyły przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Linden, NJ (131 Edgar Rd, Linden, NJ) serdecznie zaprasza na „Walentynki z Muzyką i Poezją”. Początek spotkania o godz. 19:30. Wstęp wolny. Przyjdź i spędź z nami miły walentynkowy wieczór. Mile widziany czerwony akcent w ubiorze. W programie: poezja Krystyny Budner-Ryszkowicz oraz znanych poetów polskich: Adama Asnyka, Wisławy Szymborskiej i innych. Oprawa muzyczna: Alicia Bird. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 908-602-8598. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa w tym wieczorze.


wstecz

Fotorelacje

Zabawa walentynkowa u „Polan”

9 lutego był wyjątkową datą dla 260 uczestników walentynkowej zabawy odbywającej się w Klubie Białego Orła w Bridgeport, CT. Czekały na nich: ogromna sala, piękne dekoracje, wiele doskonałych pomysłów na zabawy i stoły zastawione polskimi przysmakami. Nie brakowało serduszek ani nawet specjalnego kącika fotograficznego. Gospodarzem i organizatorem balu był zespół pieśni i tańca „Polanie”. Fot. Magdalena Kalkowska

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com