Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Jasełka w Polskiej Szkole Sobotniej w New Haven

01-13-19   
Adres: 9 Eld St, New Haven, CT
Miasto: New Haven
Stan: Connecticut
Udział: Płatny
Koszt udziału: $20
Kontakt: Jola 203-927-9182

Polska Szkoła Sobotnia w New Haven (9 Eld St, New Haven, CT) zaprasza na jasełka w wykonaniu dzieci i dorosłych. Przedstawienie odbędzie się w auli szkolnej. Po przedstawieniu będzie wspólny opłatek, obiad, kawa i ciasto. Bilety: $20, dzieci do lat 12 wstęp wolny. Rezerwacje: Jola 203-927-9182.

 wstecz

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Chętnych do wspólnego świętowania nadejścia nowego roku w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater było tak wielu, że impreza musiała się odbyć w dwóch salach. Część gości bawiła się w audytorium klubu, pozostali w sali barowej. Zabawa w obydwu salach była wyśmienita, a o oprawę muzyczną wydarzenia zadbali zespół Mirage z Chicago oraz DJ Gram-X, czyli Grzegorz Fryc z Nowego Jorku. Fot. Roman Koczwara

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com