Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Parafialne spotkanie bożonarodzeniowe w parafii św. Michała Archanioła w Bridgeport

01-12-19   4:00 pm
Adres: 310 Pulaski Street, Bridgeport, CT
Miasto: Bridgeport
Stan: Connecticut
Udział: Płatny
Koszt udziału: $25/$10

Parafialne spotkanie bożonarodzeniowe i uroczysta instalacja o. Norberta Siwińskiego na proboszcza parafii św. Michała Archanioła w Bridgeport (310 Pulaski Street, Bridgeport, CT). Msza św. Zostanie odprawiona o go0dz. 4:00 pm, po niej odbędzie się spotkanie. Bilety: $25 dorośli, $10 dzieci.

 wstecz

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com