Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Spotkanie autorskie z Katriną Shawer, autorką książki „Henry” w Cheektowaga

09-13-18   
Miejsce: Hotel Millennium
Adres: Hotel Millennium, Cheektowaga, NY
Miasto: Cheektowaga
Stan: Nowy Jork
Udział: Płatny
Koszt udziału: $30
Organizator: Professional & Business Women of Polonia
Kontakt: 716-491-8835

Professional & Business Women of Polonia zapraszają na spotkanie autorskie z Katriną Shawer, autorką książki „Henry” – o przyjaźni, która przetrwała Auschwitz i była kontynuowana w Ameryce. Spotkanie odbędzie się w hotelu Millennium (Cheektowaga, NY) o godz. 6:00 pm. Wstęp: $30 (obiad i prezentacja). Informacje: 716-491-8835.

 wstecz

Fotorelacje

53. Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Po raz 53. w Amerykańskiej Częstochowie odbył się Polsko-Amerykański Festiwal. Festiwal tradycyjnie trwał przez pięć dni, a zabawa rozłożona była na dwa pierwsze weekendy września. W tym roku przypadło to na dni 1, 2, 3 września (Labor Day Weekend) oraz na kolejny weekend – 8 i 9 września. Tegoroczny festiwal zgromadził na terenie Sanktuarium ponad 22,000 ludzi. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com