Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Doroczny polski festiwal w Parafii Our Lady of Perpetual Help w New Bedford

07-14-18   11:00 am
Miejsce: Parafia Our Lady of Perpetual Help
Adres: 235 North Front St., New Bedford, MA
Miasto: New Bedford
Stan: Massachusetts
Udział: Bezpłatny
Organizator: Parafia Our Lady of Perpetual Help

Parafia Our Lady of Perpetual Help (235 North Front St., New Bedford, MA) zaprasza na doroczny polski festiwal. W sobotę zabawa w godz. 11:00 am do 8:00 pm, gra Lenny Gomulka& Chicago Push, w niedzielę msza św. o godz. 11:00 am, o oprawę muzyczną zadba The Eddie Forman Orchestra.

 wstecz

Fotorelacje

Wakacje z Panem Bogiem w Perth Amboy, NJ

Kolejny rok z rzędu w dniach od 1 do 7 lipca odbyły się „Wakacje z Panem Bogiem” organizowane przez parafię św. Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ na czole z o. Waldemarem Łątkowskim i grupą opiekunów, wśród których były również Siostry Służebniczki NMP NP z New Jersey. Wakacje miały miejsce nad Lake George w północnej części stanu Nowy Jork. Uczestniczyło w nich 120 dzieci i młodzieży, a najmłodsza uczestniczka miała zaledwie dwa latka. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com