Fot. Archiwum WEM

Akcja #ClapBecauseWeCare w Polskim Trójkącie w Bostonie

06-02-2020

Ostatnie miesiące stanowiły ogromne wyzwanie dla większości osób, ale zwłaszcza dla pracowników medycznych i innych służb ratunkowych, stojących na pierwszej linii frontu walki z groźną i nie do końca poznaną chorobą, oraz innych, dzięki pracy których nawet podczas pandemii zaspokojone były podstawowe potrzeby społeczeństwa.

Ich postawa zasługuje na docenienie, w związku z czym pojawiło się wiele akcji i inicjatyw mających wyrażać wdzięczność za ich poświęcenie i służbę. #ClapBecauseWeCare to jedna z takich inicjatyw. „Mieszkańcy Polskiego Trójkąta w Bostonie! Wyjdźcie przed dom lub na balkon w każdy piątek o godz. 7:00 pm i oklaskami pokażcie swoją wdzięczność i wsparcie. Zróbcie hałas!” – zachęcają członkowie John W. McCormack Civic Association, lokalnego stowarzyszenia z Dorchester.

Więcej informacji na www.mccormackcivic.org.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com