Fot. Archiwum WEM

Akcja #ClapBecauseWeCare w Polskim Trójkącie w Bostonie

06-02-2020

Ostatnie miesiące stanowiły ogromne wyzwanie dla większości osób, ale zwłaszcza dla pracowników medycznych i innych służb ratunkowych, stojących na pierwszej linii frontu walki z groźną i nie do końca poznaną chorobą, oraz innych, dzięki pracy których nawet podczas pandemii zaspokojone były podstawowe potrzeby społeczeństwa.

Ich postawa zasługuje na docenienie, w związku z czym pojawiło się wiele akcji i inicjatyw mających wyrażać wdzięczność za ich poświęcenie i służbę. #ClapBecauseWeCare to jedna z takich inicjatyw. „Mieszkańcy Polskiego Trójkąta w Bostonie! Wyjdźcie przed dom lub na balkon w każdy piątek o godz. 7:00 pm i oklaskami pokażcie swoją wdzięczność i wsparcie. Zróbcie hałas!” – zachęcają członkowie John W. McCormack Civic Association, lokalnego stowarzyszenia z Dorchester.

Więcej informacji na www.mccormackcivic.org.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com